Fotogalerie šk. roku 2009/2010

Škola v přírodě (13. - 18. 6. 2010)

Škola v přírodě Škola v přírodě Škola v přírodě Škola v přírodě

Zobraz/skryj všechny fotografie

Archa Noemova a Golem (14. 5. 2010)

V pátek 14. května jsme měli zajímavé projekty "Archa Noemova a Golem", kterých se zúčastnili žáci naší školy a děti z MŠ Semín. Projekty pro nás připravila paní Mgr. Zuzana Tlačková z Židovského muzea v Praze.

Archa Noemova a Golem Archa Noemova a Golem Archa Noemova a Golem Archa Noemova a Golem

Čarodějnice (27. 4. 2010)

Čarodějnice Čarodějnice Čarodějnice Čarodějnice

Celý národ čte dětem (26. 4. 2010)

Další čtení, tentokráte v podání paní Havlíčkové.

Celý národ čte dětem - další čtení v podání paní Havlíčkové Celý národ čte dětem - další čtení v podání paní Havlíčkové

Den Země (22. 4. 2010)

V pátek jsme ve škole oslavovali "Den Země". Děti byly oblečeny v maskáčích a na rukou měly gumové rukavice. Vyšly do vsi a sbíraly podél silnice odpadky. Odměnou za jejich záslužnou práci byly sportovní soutěže, při kterých zažily spoustu legrace.

Den Země Den Země Den Země

Celý národ čte dětem (8. 2., 5. 3. 2010)

První čtení měla maminka Kuby Kasala, paní Kasalová, která četla knížku o zvířátkách ze svého dětství.

Druhé čtení měl pan Smolík, přečetl dětem pohádku z vlastní tvorby "O veliké řepě". Mimo jiné je autorem historické knihy o Semíně "...až teplejc bude".

Celý národ čte dětem - paní Kasalová a pan Smolík Celý národ čte dětem - paní Kasalová a pan Smolík Celý národ čte dětem - paní Kasalová a pan Smolík

Vítání jara (19. 3. 2010)

V pátek se děti ze semínské školy rozloučily se zimou. Starší žáci 4. a 5. ročníku vyrobiili velkou papírovou figurínu, která představovala zimu "Moranu", mladší žáci si vyrobili, každý sám, malou figurku zimy. Společně pak donesli Moranu k Haldě a za zpěvu a recitace ji zapálili a hodili do vody. Doprovázeli ji až k jejímu zániku. Najednou vysvitlo sluníčko, jako by jim oznámilo, že jaro už je tu.

Vítání jara Vítání jara Vítání jara Vítání jara

Říjnová vycházka (23. 10. 2009)

Říjnová vycházka Říjnová vycházka Říjnová vycházka Říjnová vycházka

Staré Hrady (23. 9. 2009)